HOME

Rámcový program
HORIZONT EURÓPA

Medzigeneračná diskusia o budúcnosti vzdelávania

Podujatia

Medzigeneračná diskusia o budúcnosti vzdelávania
Medzigeneračná diskusia o budúcnosti vzdelávania. Zdroj: https://slovakia.representation.ec.europa.eu

Ak máme zmeniť budúcnosť, musíme začať inak uvažovať o vzdelávaní. Zapojte sa do celoeurópskej diskusie o tom, akú budúcnosť čaká oblasť vzdelávania.

Vzdelanie sú základy, na ktorých staviame našu budúcnosť. Vzdelanie je tiež spoločným dobrom, základným právom a nevyhnutnosťou pre udržateľnú budúcnosť. Aké má byť vzdelávanie v 21. storočí? Je tu jedinečná príležitosť zapojiť sa do medzigeneračnej diskusie o budúcnosti vzdelávania. Máte nápady, ako vylepšiť práve túto oblasť? Tak čakáme práve na vás!

Buďte súčasťou skupiny ľudí naprieč celou Európskou úniou, ktorí budú hľadať odpovede na otázky, ktoré nám prinesie budúcnosť v oblasti vzdelávania. Ak máte menej ako 25 rokov alebo patríte do generácie 40+, potom hľadáme práve vás.

Medzigeneračná diskusia o budúcnosti vzdelávania sa bude konať 28. septembra 2022 o 15:00 v priestoroch Európskeho informačného centra (Palisády 29) v Bratislave. Do problematiky vás na úvod podujatia zasvätí vedúci Zastúpenia Európskej komisie na Slovensku Vladimír Šucha.

Zaregistrujte sa už dnes, počet miest je obmedzený! Vstup na podujatie je voľný, zaregistrovať sa môžete mailom na: info@europa.sk.

Zdroj: https://slovakia.representation.ec.europa.eu; zverejnené: 27. 9. 2022, autor: rpa