HOME

Rámcový program
HORIZONT EURÓPA

Matchmakingové podujatie „Projects4GreenEnergy:Connected“

Podujatia

 • Začiatok
  08.11.2022, 00:00
 • Koniec
  09.11.2022, 00:00
 • Typ podujatia
  Brokerage event
 • Organizátor
  SAENA & Enterprise Europe Network
 • Miesto konania
  online
 • Odkaz na webovú stránku

The Saxon Energy Agency (SAENA) a Enterprise Europe Network vás pozývajú na online matchmakingové podujatie so zameraním na spoločnosti, výskumné inštitúcie, univerzity a klastre, ktoré pôsobia v oblasti energetiky a zelených technológií. Toto podujatie ponúka možnosť získať nové kontakty, nájsť vhodných projektových partnerov, možnosti financovania, či viac informácií o výzvach v rámci výskumného programu Horizont Európa a ďalších programoch financovania.

Po úvodných streamovacích sekciách programu bude možnosť ďalších diskusií o prezentovaných projektoch v tematických miestnostiach. Odprezentujte seba a svoj projektový nápad aj prostredníctvom stretnutia 1:1, ktoré si môžete rezervovať po registrácií.

Hlavnými témami sú:

Batérie; Bioenergia; CCUS; Efektívne, udržateľné a integračné využívanie energie (dopyt po energii) – Budovy a priemysel; Energetická efektívnosť a infraštruktúra; Geotermálna energia; Vietor; Solárna energia; Vodík; Vodná energia; Mobilita;  Energetické systémy, siete a skladovanie; Prepojenie odvetví.

Do 23.9.2022 máte možnosť sa zaregistrovať ako rečník a predstaviť svoj nápad na projekt. Podrobný program bude zverejnený do konca septembra. Účasť je bezplatná.

Viac Informácií a registrácia na:

Zverejnené: 19.9.2022, slord