HOME

Rámcový program
HORIZONT EURÓPA

Introduction to Space Generation Advisory Council

Podujatia

SGAC
Zdroj: SGAC

Chceš sa zapojiť do vesmírnych projektov na naozaj svetovej úrovni? Dňa 9. marca 2023 o 17:00 pozýva Space Generation Advisory Council na predstavenie svojich aktivít do priestorov FEI STU v Bratislave. Podujatie pod názvom Introduction to Space Generation Advisory Council organizujú v spolupráci so Slovenskou vesmírnou kanceláriou a FEI STU.

Space Generation Advisory Council je nezisková organizácia, ktorá už vyše 20 rokov reprezentuje viac ako 24 000 členov mladej generácie vesmírneho sektora z celého sveta. Okrem reprezentácie mladých ľudí v OSN, SGAC tiež organizuje rôzne podujatia. Jej členovia sa podieľajú na množstve zaujímavých aktivít v rámci projektových skupín. A práve z tých organizátori pozvali rozmanitý výber hostí, ktorí porozprávajú o prebiehajúcich projektoch a možnostiach zapojenia sa.

Účastníci sa dozvedia tiež viac o organizácií samotnej, ako aj o aktivitách Slovenskej vesmírnej kancelárie. Okrem toho organizátori pripravili diskusie s expertami zo slovenského vesmírneho priemyslu, akadémie a verejného sektoru, ktorí sa podelia o svoje príbehy a skúsenosti.

Cieľovou skupinou podujatia sú primárne študenti a mladí profesionáli vo veku 18 až 35 rokov.

Termín podujatia: 9. marec 2023, 17:00 – 20:00, prednášková miestnosť BC 150, FEI STU v Bratislave

Vstup a občerstvenie je vďaka partnerom – Slovenskej vesmírnej kancelárií a FEI STU – zdarma.

Podujatie na LinkedIn

Registrácia

Zdroj: SGAC, zverejnené: 3.3.2023, autor: kha