HOME

Rámcový program
HORIZONT EURÓPA

Interaktívny workshop k príprave rozpočtu projektov v programe Horizont Európa – 2. séria – ZMENA TERMÍNU!

Podujatia

 • Začiatok
  08.12.2021, 09:30
 • Koniec
  08.12.2021, 12:00
 • Typ podujatia
  Workshop
 • Organizátor
  Národná kancelária Horizontu

!Dovoľujeme si Vás informovať, že z organizačných dôvodov sme boli nútení posunúť termín konania workshopu z pôvodne plánovaného 30. novembra 2021 na stredu 8. decembra 2021!

Národná kancelária Horizontu Vás pozýva na druhú sériu interaktívneho workshopu k príprave rozpočtu projektov programu Horizont Európa. Podujatie je primárne určené pre tých, ktorí sa z kapacitných dôvodov nedostali na prvý workshop, ktorý sa konal 13. októbra 2021.

Workshop bude zameraný na projektové návrhy typu výskumno-inovačná akcia (Research & Innovation Action) a inovačná akcia (Innovation Action). Na workshope predstavíme základné rozpočtové položky a typy nákladov, s ktorými sa môžete pri príprave rozpočtov týchto projektov stretnúť. Cieľovou skupinou workshopu sú všetky subjekty plánujúce zúčastniť sa výziev typu RIA a IA.

Workshop bude interaktívny, pričom privítame Vaše otázky vopred. Môžete ich zadať priamo pri registrácii prípadne ich adresujte e-mailom na kontakt nižšie najneskôr do 1. decembra 2021.

Na workshop je potrebné sa registrovať, aj v prípade, ak ste sa registrovali na jeho prvú edíciu. Registrácia je otvorená do stredy 1.12.2021. Počet účastníkov je obmedzený a organizátor si vyhradzuje právo na výber účastníkov na základe vopred zaslaných otázok resp. dátumu registrácie.

Každý blok bude pozostávať z prezentácie a diskusie s účastníkmi. Trvanie každého bloku je orientačné a odvíja sa od záujmu a počtu otázok od účastníkov.

Program workshopu:

09:30 – 09:35 Otvorenie workshopu a predstavenie Kancelárie NCP

09:35 – 11:00 Blok 1: Personálne náklady, Peter Beňo, NCP pre právne a finančné otázky

11:00 – 11:30 Blok 2: Subkontrakting a nákupy, Lucia Dávidová, NCP pre právne a finančné otázky

11:30 – 12:00 Blok 3: Ostatné náklady (tretie strany, vnútropodnikové faktúry, režijné náklady a i.), Peter Beňo, NCP pre právne a finančné otázky

Kontaktná osoba: Lucia Dávidová, lucia.davidova@cvtisr.sk

REGISTRÁCIA

Zaregistrovať sa na podujatie: