HOME

Rámcový program
HORIZONT EURÓPA

Informačný deň EK a brokerage podujatie – Zdravie

Podujatia

 • Začiatok
  28.10.2021, 09:30
 • Koniec
  29.10.2021, 17:30
 • Typ podujatia
  Informačný deň
 • Organizátor
  EK, Bridge2HE, EEN
 • Miesto konania
  online

Dňa 28. októbra 2021 organizuje Európska komisia informačný deň pri príležitosti otvorenia nových výziev pre klaster 1 – Zdravie.

Na podujatí bude účastníkom predstavený pracovný program pre klaster Zdravie a výzvy na predkladanie žiadostí s uzávierkou v roku 2022.

Cieľovou skupinou sú vedci a inovátori z výskumných inštitúcií, univerzít, tretieho sektora a podnikov, ktorí majú záujem o účasť na výzvach v rámci oblastí ako napríklad podpora zdravého životného štýlu a prevencie chorôb, zlepšovanie diagnostiky a liečby ochorení, vývoj nových liečiv, nové technológie, nástroje a digitálne riešenia v systémoch zdravotnej starostlivosti.

Informačný deň sa uskutoční online a nevyžaduje sa naň predchádzajúca registrácia.

Program podujatia je zverejnený tu.

V nasledujúci deň, 29.10.2021 sa uskutoční tematické brokerage podujatie, ktoré organizuje európska iniciatíva Bridge2HE spolu s EK a Enterprise Europe Network. Podujatie je príležitosťou pre vyhľadávanie partnerov do projektových konzorcií v klastri Zdravie pre rok 2022. Aj toto podujatie sa uskutoční online, registrácia je otvorená do 28. októbra, odporúčame vám však zaregistrovať sa čo najskôr.

Záznam z informačného dňa spolu s prezentáciami

Brokerage podujatie

Kontakt v SR pre viac informácií

Zdroj: EK, aktualizované 15.10.2021, mob