HOME

Rámcový program
HORIZONT EURÓPA

How to make healthcare start-ups and corporations collaboration work?

Podujatia

Obrázok

Data 4 Healthy Recovery pokračuje. Do akceleračného programu vstúpilo 12 tímov a na konci septembra 2021 budeme mať možnosť vidieť ich ukážky. Medzitým sa uskutočnia 2 verejné rozhovory, ktoré predstavia súčasnú situáciu v zdravotníctve.

14. júla 2021 od 16:00 do 17:00 bude Daren Wilson, generálny riaditeľ spoločnosti Roche Slovensko, hovoriť o tom, ako umožniť startupom a podnikom spoluprácu v oblasti zdravotníctva.

Program

  • ako funguje podnikanie v zdravotníctve
  • čo by mali start-upy vedieť pred vstupom do zdravotníckeho podnikania
  • ako spolupracovať so zdravotníckymi spoločnosťami na testovaní nových produktov alebo služieb

„Darenovi môžete klásť otázky aj v živom chate

Kto sa môže pridať?

Všetky startupy a spoločnosti a odborníkov z odvetvia, ktorí by chceli podnikať v zdravotníctve.

UrIurii-Volodymyr Blavt, pridružený partner spoločnosti CIVITTA, bude moderovať reláciu s Daren Wilsonovou, ktorá je vedúcou spolupráce s vášňou pre budovanie výkonných a oprávnených krížovo funkčných tímov. Daren prednesie svoj názor na prácu v zdravotníctve a prostredníctvom rôznych prípadových štúdií priblíži najlepšie postupy.

Tento projekt realizujú v mene Európskej komisie, Generálneho riaditeľstva pre vnútorný trh, priemysel, podnikanie a malé a stredné podniky a Európskej rady pre inovácie a Výkonnej agentúry pre malé a stredné podniky (EISMEA) spoločnosti Civitta a Garage48.

Viac informácií:

Data 4 Healthy Recovery

Zdroj: EISMEA; https://ec.europa.eu, zverejnené: 13. 7. 2021, autor: rpa