HOME

Rámcový program
HORIZONT EURÓPA

Fundamentals of U.S. Sponsored Project Administration

Podujatia

S potešením Vás upozorňujeme na celosvetový workshop „Fundamentals of U.S. Sponsored Project Administration“, ktorý sa uskutoční vo Viedni 18. a 19. septembra 2017.

Cieľom tohto workshopu je zvýšiť znalosti a porozumenie európskych výskumníkov a medzinárodných výskumných administrátorov o americké federálne granty (napr. NIH, NSF), ktoré sú otvorené na celom svete. Prednášatelia ako Leslie Schmidt (Montana State University, USA) a Eva Björndal (Karolinska Institutet, SE) sú významnými odborníkmi z globálnej fakulty NCURA a iniciatívy BILAT USA 4.0 EU http://www.euussciencetechnology.eu/. Tento workshop je špeciálne určený pre medzinárodných výskumných manažérov a administrátorov so základnou alebo strednou úrovňou skúseností s grantmi z USA, ktorí chcú dosiahnuť ďalšiu úroveň excelentnosti.

Miesto konania TU Wien sa nachádza v centre Viedne, kozmopolitného mesta s veľkou kultúrnou rozmanitosťou. Viac informácií nájdete na internetovej stránke:
www.tuwien.ac.at/en/services/eu_research_support/us_ncura_workshop_2017

Registrácia včasných skorých záujemcov je otvorená do 15. augusta – zaregistrujte sa teraz: http://www.ncura.edu/Education/MeetingsConferences/EventInfo.aspx?sessionaltcd=2017GLOBALWORKSHOP