HOME

Rámcový program
HORIZONT EURÓPA

EIT Open Day Austria & Slovakia

Podujatia

  • Začiatok
    23.09.2022, 10:00
  • Koniec
    23.09.2022, 16:00
  • Typ podujatia
    Deň otvorených dverí
  • Organizátor
    EIT Manufacturing, EIT Health, EIT RawMaterials, EIT Urban Mobility a EIT Culture & Creativity
  • Miesto konania
    ARIANA, Christine-Touaillon-Straße 4, 1220 Viedeň
  • Štát
    Rakúsko

Európsky inovačný a technologický inštitút (EIT) každoročne organizuje svoje vlajkové podujatie INNOVEIT, na ktorom sa prezentujú inovátori podporovaní prostredníctvom EIT a spájajú sa pri riešení globálnych výziev. V rámci tohtoročnej série podujatí INNOVEIT WEEKS sa dňa 23. septembra 2022 vo Viedni uskutoční EIT Open Day Austria & Slovakia, spoločné podujatie pre účastníkov z inovačnej komunity zo Slovenska a Rakúska.

V duchu témy Making Innovation Happen budú prezentované početné iniciatívy a programy EIT, úspešní riešitelia predstavia podporené projekty a budú demonštrovať, ako práca so znalostnými a inovačnými komunitami EIT prispieva k inovačným snahám zapojených organizácií.

Infodeň je jedinečnou príležitosťou, na ktorej môžete osobne stretnúť reprezentantov EIT komunít, bližšie spoznať možnosti podpory inovácií prostredníctvom EIT a vymeniť si skúsenosti v rámci slovenského a rakúskeho inovačného ekosystému.

Podujatie sa koná v piatok 23. septembra 2022 v čase 10:00 – 16:00 h vo Viedni (ARIANA, Christine-Touaillon-Straße 4, 1220 Viedeň, Rakúsko). Komunikačným jazykom je angličtina.

Účasť je bezplatná, na podujatie sa vyžaduje registrácia. Pre účastníkov zo Slovenska budú bezplatne zabezpečené kyvadlové autobusy z Bratislavy do Viedne a späť.

Bližšie informácie

Program podujatia

Registrácia na podujatie

Zdroj: EIT Manufacturing, 3.8.2022, mob