HOME

Rámcový program
HORIZONT EURÓPA

E²Tech4SmartCities – H2020 ONLINE brokerage event

Podujatia

Máte inovatívny projekt a hľadáte partnera na zlepšenie a rozvoj vašej technológie?

Pomôžeme vám nájsť potenciálneho partnera pre medzinárodnú spoluprácu alebo výskumné a vývojové projekty.

Pozývame vás na online kooperačné podujatie  E²Tech4SmartCities , ktoré sa koná počas Európskeho týždňa udržateľnej energie (EU Sustainable Energy Week – EUSEW). Je zamerané na energeticky účinné a trvalo udržateľné technológie.

Podujatie je najväčšou európskou konferenciou venovanou obnoviteľným zdrojom energie a účinnému využívaniu energie v Európe a vývoj v oblasti výskumu a inovácií je tradične dôležitou súčasťou tohto podujatia. Hlavná téma konferencie znie „Po kríze: čistá energia pre ekologické oživenie a rast“.

Sprievodné kooperačné podujatie organizované sieťou EEN je zamerané na energeticky účinné a trvalo udržateľné technológie pre mestá.

Hlavné oblasti na spoluprácu:

  • Energeticky účinné budovy a štvrte
  • Obnoviteľné zdroje energie
  • Inteligentná, energeticky efektívna mobilita a doprava
  • IKT pre mestá, inteligentné mestá a komunity
  • Príležitosti na výskum a inovácie v rámci programu Horizont 2020
  • Energetický manažment a rekonštrukcie
  • Obehové hospodárstvo a riešenia založené na prírode pre mestské časti
  • Inteligentné a zdravé bývanie

Cieľom partnerského podujatia bude prepojiť regionálnych aj medzinárodných hráčov z uvedených oblastí a sektorov, ktorí majú záujem nájsť si partnera na spoluprácu. Bude sa konať online 24. júna 2020 na základe vopred dohodnutých bilaterálnych stretnutí. Hlavným organizátorom je Hub.brussels, účasť organizácií na B2B zabezpečuje celoeurópska sieť Enterprise Europe Network.

B2B akcia je otvorená pre všetky typy účastníkov (firmy, start-upy, asociácie, klastre, univerzity, výskumné inštitúcie, samosprávy, investori, obchodní anjeli, a i.).  V prípade záujmu o účasť sa BEZPLATNE registrujte a vyplňte profil Vašej organizácie na stránke: https://e2tech4smartcities-2020.b2match.io/registration/profile. Registrácia je otvorená do 17. júna 2020. Momentálne je registrovaných už vyše 50 účastníkov. Čím skôr sa registrujete, tým skôr si môžete vyberať partnerov na stretnutia. Stretnutie sa uskutoční len ak ho potvrdí aj druhá strana.

Viac  informácií o tom, ako budú prebiehať bilaterálne stretnutia v online formáte nájdete v inštruktážnom videu: https://www.youtube.com/watch?v=Mq0yNsxOUhw&feature=youtu.be

S registráciou v systéme b2match a vypracovaním profilu Vám veľmi radi pomôžeme! V prípade doplňujúcich otázok prosím kontaktujte EEN kanceláriu pri CVTI SR:

Zdroj: EEN, zverejnené: 25.5.2020, mit