HOME

Rámcový program
HORIZONT EURÓPA

Brokerage Event – Klíma, energetika a mobilita

Podujatia

 • Začiatok
  07.07.2021, 09:00
 • Koniec
  07.07.2021, 18:00
 • Typ podujatia
  Brokerage event
 • Organizátor
  BRIDGE2HE projekt
 • Miesto konania
  online
 • Odkaz na webovú stránku

Sieť Národných kontaktných bodov pre oblasť klímy energetiky a mobility v rámci projektu BIDGE2HE v spolupráci s medzinárodnou sieťou Enterprise Europe Network vás dňa 7. júla 2021 pozývajú na virtuálne partnerské podujatie – brokerage event s názvom Horizon Europe Brokerage event for Cluster 5, ktorý sa uskutoční v nadväznosti na Informačné dni Európskej komisie na platforme b2match.

Hero Image

Podujatie je príležitosťou pre vyhľadávanie partnerov do konzorcií pre podanie projektových návrhov do prvých výziev 5. Klastra RP Horizont Európa, ktoré budú vyhlásené už 24. júna 2021. Zúčastniť sa môže akákoľvek výskumná inštitúcia, univerzita či podnik, ktoré majú záujem o účasť vo výzvach alebo si chcú nájsť partnerov do konzorciálnych projektov!  

Pracovný program pre Klaster 5: Klíma, energetika a mobilita nájdete zverejnený na portali EK – Funding & Tenders Opportunities Portal v časti Reference Documents (pod  Work Programme & Call documents, 2021 -2022, HE Main Work Programme 2021 – 2022 – 8. Climate, Energy and Mobility v 1.0).

V prípade záujmu o účasť sa BEZPLATNE registrujte a vyplňte profil Vašej organizácie. Registrácia je otvorená do 5. júla 2021!

Čím skôr sa registrujete, tým skôr si môžete vyberať partnerov na stretnutia. Stretnutie sa uskutoční len ak ho potvrdí aj druhá strana. Pri registrácii v 3. kroku (PROFILE) v poslednej kolónke „Support Office“ vyberte prosím možnosť:  Miroslava Tužinská – CVTI SR

Viac  informácií o tom, ako budú prebiehať bilaterálne stretnutia v online prostredí nájdete v inštruktážnom videu na youtube.

S registráciou v systéme b2match, vypracovaním profilu Vám veľmi radi pomôžeme. V prípade doplňujúcich otázok nás prosím kontaktujte.

Zdroj: Horizon Europe NCP Portal, 17.06.2021, mit