HOME

Rámcový program
HORIZONT EURÓPA

Webinár o projektoch súvisiacich so zdravím pod programom EURATOM

Aktualita

EURATOM Programme má za cieľ podporovať  nukleárne vyskumné a vzdelávacie aktivity s dôrazom na neustále zvyšovanie nukleárnej bezpečnosti. Existuje však priestor pre projekty súvisiace so zdravím v oblasti nukleárnej medicíny, radiačnej ochrany a rozvoja medicínskeho využitia radiácie vrátane bezpečnej dodávky a využitia radioizotopov.

Ponúkame Vám možnosť zúčastniť sa webinára, ktorý by mal prispieť k lepšiemu pochopeniu celkového rozsahu, fungovania a priležitostií v iniciatívach prepojených s témou radio-ochrany; MELODI – Multidisciplinary European Low Dose Initiative a CONCERT – European Joint Programme for the Integration of Radiation Protection Research (vrátane first Transnational call for proposals on “Radiation Protection Research in Europe”).

Webinar organizuje Health NCP Network v spolupráci s NUCL-EU 2020, sieťou  NCP pre program EURATOM. Inštruktormi budú Andre Jouve a Katerina Ptackova  (Európska komisia, DG RTD, Fission energy), Jacques Repussard (Chair of MELODI) a Annemarie Schmitt-Hannig (member of the CONCERT coordinator team).

Účasť na webinári je bezplatná, ale je nutná predregistrácia. Vzhľadom na obmedzený počet miest bude registrácia akceptovaná podľa poradia prihlásenia.

Uzávierka registrácie je  do 04.07.2016.  Potvrdenie registrácie nie je automatické. Toto potvrdenie dostanete emailom dňa 5. júla, ktorého súčasťou budú aj technické náležitosti o webinári pre registrovaných účatníkov.

Dátum a čas konania  webinára:  12.07.2016, od 15:00 – 16:15 hod.CEST
Trvanie: cca 75 minút (60 min. webinár + 15 min. Q&A)

Registračný link:  http://www.healthncp.net/news-events/hnn-20-webinar-opportunities-health-projects-under-euratom-programme-and-other-related