HOME

Rámcový program
HORIZONT EURÓPA

Lifbee Academy: Získaj odvahu stať sa priekopníkom v Biotech komunite!

Aktualita

Lifbee Academy 2022. Zdroj: https://www.lifbee.com

Si prírodovedec a chcel by si rozvíjať a zistiť ako dostať svoje nápady na trh? Neváhaj a prihlás sa do programu Lifebee Academy a staň sa priekopníkom v Biotech komunite!

Lifbee Academy je unikátny vzdelávací program spojený s inovačným inkubátorom. Je určený pre mladých ľudí z oblasti vedy, biznisu, IT, alebo dizajnu. Zameriavame sa na témy podnikania a biotechnológií, ktoré aplikujeme na oblasť ľudského zdravia, alebo environmentálnych výziev. Naučíš sa ako sa rodia biotech projekty a zažiješ spoluprácu v tíme inovátorov.

Lifbee Academy prináša unikátnu skúsenosť, pri ktorej sa stretneš so skupinou rovnako motivovaných ľudí z rôznych oblastí. Počas 8 mesiacov si spoločne prejdete vzdelávaním od top expertov v oblasti inovácií a vytvoríte svoj vlastný projekt. V rámci interdisciplinárnej spolupráce máte  možnosť spoločne aplikovať do praxe všetky vedomosti, ktoré máte a ktoré získate počas Lifbee Academy. 

Výberový proces bude prebiehať až do polovice mája 2022. Prihlás sa čím skôr, čakajú ťa 2 výberové kolá. Vieme prijať iba obmedzený počet študentov. Program začína v júni 2022.

Prihláška do ročníka Lifbee Academy 2022/2023

Viac informácií

Zdroj: https://www.lifbee.com, zverejnené: 25. 4. 2022, autor: rpa