HOME

Rámcový program
HORIZONT EURÓPA

Konferencia – Net Futures 2016:Driving Growth in the DigitalSingleMarket

Aktualita

Pozývame Vás na konferenciu – Net Futures 2016, ktorá sa uskutoční v dňoch 20.-21.4.2016. Prihláste sa na konferenciu – Net Futures 2016.
Okrem programu sa budú konať aj zaujímavé sprievodné akcie so zaujímavými spíkrami.

Startup Europe Village – bude hosťovať matchingové podujatie, kde vybrané startapy budú mať šancu stretnúť sa s korporátnymi investormi. Pre startapy i investorov to bude skvelá príležitosť byť na rovnakom mieste spolu s veľkými hráčmi internetového trhu. Village ponúkne informačné, vzdelávacie a diskusné sekcie určené špeciálne pre udalosť Net Future.

Chápete čo sa skrýva za myšlienkou hry a gamifikace? JamToday network bude vysvetlovať rozdiel medzi vážnymi a aplikovaných hrami počas krátkych sekcií hands-on Jam, kde sa dozviete, ako používať nástroj Jam Today’s GameScope. V druhej JAM sekcii, projekt No One Left Behind predstaví svoj Pocket kód: vývojové prostredie, kde sa študenti môžu naučiť programovať hry / apps priamo na svojom smartphone.
Budeme tu aj výstava úspešných projektov, viac ako 25 stánkov s množstvom inovatívnych projektových výsledkov  a projektových klastrov, ktoré posúvajú európsky výskum vpred, 5G, cloud computing a v oblastiach ako sú inteligentné miesta a FIWARE technológie.

Viac informácií nájdete na webe podujatia.