HOME

Rámcový program
HORIZONT EURÓPA

BBI JU – STAKEHOLDER FORUM 2019

Aktualita

Stakeholder Forum 2019 #BBISF19, ktoré bude 4.12.2019 je v poradí už druhé jednodňové verejné podujatie, na ktorom sa stretnú zástupcovia priemyselných odvetví využívajúcich biologické materiály. Otvorí sa na ňom diskusia o dopadoch, úspechoch a strategickom smerovaní programu Spoločného podniku pre pre priemyselné odvetvia využívajúce biologické materiály (BBI JU) a tiež najnovšom vývoji v sektore.

Predstaví sa celá škála významných rečníkov, ktorí budú prezentovať svoje myšlienky prostredníctvom inšpiratívnych vystúpení, relevantných panelových diskusií a paralelných stretnutí. Výstava stovky finančne podporených projektov okrem vlastnej prezentácie práce, podporí výmenu skúsenosti, zdieľanie najlepšej praxe a tiež bude príležitosťou na networking s ostatnými účastníkmi podujatia.

Účastníci: zástupcovia priemyslu, malé a stredné podniky, akademická obec, výskumné organizácie, tvorcovia politík, predstavitelia verejnej mienky, komunita EÚ, projekty SP BBI a predstavitelia celého odvetvia.

Registrácia je povinná, účasť bezplatná. Registrovať sa môžete do 25. novembra 2019

PROGRAM alebo si môžete stiahnuť ako dokument

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je obrázok.png

Podujatie sa uskutoční v The Egg Congress and Meeting Center, Rue Bara / Barastraat, 173, 1070 Brussels


Zdroj: BBI JU, zverejnené 18.11.2019, autor: nhu